BK2S MIXI ELDOM Blender kielichowy
Urządzenie miksujące należące do ekskluzywnej linii produktów S-line. Charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, które idzie w parze z funkcjonalnością.
Solidna obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej wysokiej jakości o matowej fakturze, a kielich o pojemności 1,5 l - z bardzo trwałego szkła. Specjalnie wyprofilowane ostrza tnące są ze stali nierdzewnej. Dzięki dużej mocy, 5 prędkościom obrotowym oraz trybowi pracy pulsacyjnej urządzenie szybko kruszy lód, miksuje składniki dokładnie, nie pozostawiając żadnych grudek. Pokrywa z zamykanym otworem umożliwia dodawanie produktów. O bezpieczeństwo użytkowania dba wyłącznik bezpieczeństwa. Produkt jest zabezpieczony przed przegrzaniem, co w znacznym stopniu zwiększa trwałość blendera.
![]()
SPECYFIKACJA:
- pięć biegów
- praca pulsacyjna
- obudowa ze stali szlachetnej
- szklany dzbanek o pojemnosci 1,5l
- zabezpieczenie przed przegrzaniem
- pokrywa z otworem
- kruszenie lodu
- moc: 500W
- EAN: 5908252477890
| Nazwa | Opis | Plik |
|---|---|---|
| bk2s_manual.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Pobierz |
| BK2S.tif | TIFF, 300dpi | Pobierz |
| bk2s_karta katalogowa.pdf | Karta katalogowa BK2S | Pobierz |
| Funkcje | |
|---|---|
| Ilość biegów | 5 |
| Praca pulsacyjna | TAK |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | TAK |
| Pokrywa z otworem | TAK |
| Kruszenie lodu | TAK |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez dzbanka | TAK |
| Zakrętka z ustnikiem i zawieszką | NIE |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 1,5 litra |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 500W |
| Ogólne | |
| EAN | 5908252477890 |
| BPA FREE | NIE |
| Parametry logistyczne | |
| Waga netto produktu | 2.99 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego (dł. x szer. x wys.) | 50.00 cm x 44.50 cm x 36.00 cm |
| Pojemność opakowania zbiorczego | 4 sztuk |
| Wymiary opakowania pojedyńczego (dł. x szer. x wys.) | 23.80 cm x 20.80 cm x 34.00 cm |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Pozostałe | |
| EAN | 5908252477890 |
| Waga netto | 2.99 kg |
| Opakowanie zbiorcze | 50.00 x 44.50 x 36.00 cm |
| Ilość sztuk w opak. zbiorczym | 4 |
| Opakowanie | 23.80 x 20.80 x 34.00 cm |
Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
32 253 04 13
reklamacje@eldom.eu
Dni robocze: 8:00 - 16:00
Pomoc dotycząca kategorii: blendery
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu