KLC9000 COLUMBIAVAC Klimatyzator przenośny
Zadba o twoją wygodę i dobre samopoczucie!
Klimatyzator przenośny sprawdzi się w biurze i w mieszkaniu! Dzięki funkcji chłodzenia, nawiewu i możliwości ustawienia żądanej temperatury zapewni optymalne warunki termiczne w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Nie wymaga montażu, a jego przemieszczanie jest bardzo wygodne, gdyż posiada zamontowane, zwrotne kółka.
Urządzenie pracuje w czterech trybach (automatyczny, SLEEP, MAX COOL, TIMER), a wbudowany wentylator działa przy dwóch wybieranych ustawieniach prędkości. Każdą funkcję można zaprogramować dzięki praktycznemu panelowi sterowania oraz obsługiwać zdalnie za pomocą dołączonego pilota. Klimatyzator jest wyposażony w filtr powietrza i w układ odparowywania wody. Skroplona woda jest tu wykorzystywana do chłodzenia skraplacza, co zwiększa efektywność chłodzenia i obniża zużycie energii.
Nie męcz się upałem. Klimatyzator przenośny Eldom zapewni ci komfort termiczny, gdy pracujesz i gdy jesteś w domu!
GWARANCJA DOOR TO DOOR
Specyfikacja:
- doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych
- wygodne sterowanie pilotem bezprzewodowym
- panel sterowania z wyświetlaczem
- zakres temperatur 17 - 30 stopni C
- programator zegarowy 0-24h
- Funkcja "timer" z trybem uśpienia
- 2 funkcje urządzenia: chłodzenie, nawiew
- 4 tryby pracy urządzenia: praca automatyczna, sleep, max cool, timer
- 2 prędkości wentylatora
- nie wymaga montażu
- listwa okienna umożliwiająca odprowadzenie ciepłego powietrza
- wyposażony w kółka umożliwiające łatwe przemieszczanie i chowanie urządzenia w okresie, kiedy nie jest używane
- wysoka wydajność i oszczędność energii
- wydajność chłodzenia: 2,6 kW (9000 BTU)
- przepływ powietrza: 360 m3/h
- pobór mocy: 1000 W
- głośność 62dB(A)
- urządzenie zawiera fluorowane gazy cieplarniane: R410A, 505g (GWP Gazu: 2087,5)
- zalecana powierzchnia pomieszczenia: ok 15 m2
- wymiary jednostki klimatyzacyjnej (szer x gł x wys) 41 x 33 x 79 cm
- wymiary opakowania (szer x gł x wys) 49,5 x 39,5 x 87,5 cm
- EAN: 5908277383572
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277383572 |
| Sterowanie | panel dotykowy, pilot |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 1000W |
| Klasa energetyczna | A |
| Napięcie zasilania | 220-240 V ~ 50 Hz |
| Funkcje | |
| Tryby pracy | CHŁODZENIE, NAWIEW |
| Funkcja opóźnionego startu | TAK |
| Timer | TAK |
| Wyświetlacz LCD | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Przepływ powietrza | 360m³/h |
| Wydajność chłodzenia | 9000BTU (2.6kW) |
| Typ czynnika chłodzącego | Urządzenie zawiera fluorowane gazy cieplarniane: R410A, 505g (GWP Gazu: 2087,5) |
| Zalecana powierzchnia pomieszczenia | do 15 m² |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | Door-to-door |
| Pozostałe | |
| EAN | 5908277383572 |
| Waga netto | 25.00 kg |
| Opakowanie zbiorcze | 49.50 x 39.50 x 87.50 cm |
| Ilość sztuk w opak. zbiorczym | 1 |
| Opakowanie | 49.50 x 39.50 x 87.50 cm |
Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
32 253 04 13
reklamacje@eldom.eu
Dni robocze: 8:00 - 16:00
Pomoc dotycząca produktu: KLC9000 COLUMBIAVAC
Pomoc dotycząca kategorii: klimatyzatory przenośne
Akcesoria i części zamienne
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu