WK290 ELDOM Elektroniczna waga kuchenna
Wygoda i dokładność!
Elektroniczna waga kuchenna ze zdejmowaną miską to niezwykle wygodne rozwiązanie. Dzięki niemu z łatwością przesypiesz lub przełożysz ważone produkty!
Urządzenie posiada czytelny wyświetlacz, funkcję TAROWANIA oraz praktyczne wskaźniki: sygnalizator przeładowania (po przekroczeniu 5 kg) oraz rozładowania baterii. Działa z dokładnością do ±15g, potrafi również dokonać pomiaru objętości mleka lub wody.
Skutecznie pomoże ci w przygotowaniu codziennych posiłków, a przy tym jest bardzo lekka i estetyczna - jasne, pastelowe kolory idealnie wkomponują się w każde kuchenne wnętrze!
SPECYFIKACJA:
- wyświetlacz LCD
- zdejmowana miska z tworzywa sztucznego
- funkcja tarowania
- pomiar objętości wody i mleka
- waga maksymalna: 5kg
- dokładność podziałki: 1g
- automatyczne wyłączanie
- wskaźnik przeładowania
- wskaźnik rozładowania baterii
- zasilanie: bateria CR2032
- EAN (biały): 5908277382339
- EAN (żółty): 5908277383183
| Nazwa | Opis | Plik |
|---|---|---|
| WK290_eldom_white.tif | TIFF, 300dpi | Pobierz |
| WK290_eldom_yellow.tif | TIFF, 300dpi | Pobierz |
| wk290_eldom.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Pobierz |
| Funkcje | |
|---|---|
| Wyświetlacz LCD | TAK |
| Tarowanie | TAK |
| Automatyczne wyłączanie | TAK |
| Termometr | NIE |
| Minutnik | NIE |
| Wskaźnik przeładowania | TAK |
| Wskaźnik rozładowania baterii | TAK |
| Dotykowy panel sterowania | NIE |
| Pomiar objętości wody i mleka | TAK |
| Możliwość powieszenia na ścianie | NIE |
| Przelicznik zawartości wartości odżywczych w ważonych produktach | NIE |
| Możliwość sumowania wartości odżywczych | NIE |
| Właściwości pomiarowe | |
| Dokładność podziałki | 1g |
| Waga maksymalna | 5 kg |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | centralny |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Parametry logistyczne | |
| Wymiary opakowania pojedyńczego (dł. x szer. x wys.) | 21,7 cm x 20 cm x 9,6 cm |
| Pojemność opakowania zbiorczego | 12 sztuk |
| Wymiary opakowania zbiorczego (dł. x szer. x wys.) | 45,50 cm x 42,00 cm x 32,50 cm |
| Waga netto produktu | 0,41 kg |
| Parametry elektryczne | |
| Typ baterii | CR2032 |
| Liczba baterii | 1 |
| Bateria w komplecie | TAK |
| Ogólne | |
| EAN | 5908277382339 |
| Pozostałe | |
| EAN | 5908277382339 |
| Waga netto | 0.41 kg |
| Opakowanie zbiorcze | 45.50 x 42.00 x 32.50 cm |
| Ilość sztuk w opak. zbiorczym | 12 |
| Opakowanie | 21.70 x 20.00 x 9.60 cm |
Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
32 253 04 13
reklamacje@eldom.eu
Dni robocze: 8:00 - 16:00
Pomoc dotycząca kategorii: wagi kuchenne
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu