ON10 ELDOM BROUSEK NA NOŽE
BROUSEK NA NOŽE ON10 ELDOM
- dvoustupňový systém ostření:
- diamantové kotouče: gradace 360
- keramické kotouče: gradace 1200 - kostření ocelových
- vybavený velkou gumovou přísavkou
- jednoduchá obsluha
- EAN: 5908277382841
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| on10-IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| on10_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277382841 |
| Tarcze diamentowe | TAK |
| Tarcze ceramiczne | TAK |
| Gumowa przyssawka | TAK |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277382841 |
| Hmotnost netto | 0.09 kg |
| Hromadné balení | 23.50 x 19.00 x 19.50 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 24 |
| Balení | 10.80 x 5.90 x 4.10 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu