KT70 FLOPPI ELEKTRICKÁ VYHŘÍVANÁ DEKA
ELEKTRICKÁ VYHŘÍVANÁ DEKA KT70 floppi ELDOM
- rozměry: 80x150 cm
- 2 úrovní ohřevu
- vak pro skladování
- ochranné zabezpečení proti přehřátí
- ovladač s kabelem
- krátký čas potřebný k nahřátí
- pomáhá při revmatických potížích, zrychluje krevní oběh a zlepšuje aktuální pocit
- měkká a příjemná na dotyk
- výkon: 60W
- EAN: 5908277384593
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| kt70 IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| kt70-f1.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| kt70-f2.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277384593 |
| Sterowanie | pilot przewodowy |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 80 x 150 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 60W |
| Napięcie zasilania | 230V ~ 50Hz |
| Funkce | |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | TAK |
| Tryby pracy | 2 poziomy grzania |
| Timer | NIE |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | centralny |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277384593 |
| Hmotnost netto | 1.09 kg |
| Hromadné balení | 42.50 x 61.00 x 60.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 12 |
| Balení | 30.50 x 41.00 x 10.50 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu