DA100 STIM ELDOM NAPAŘOVACÍ ŽEHLIČKA
NAPAŘOVACÍ ŽEHLIČKA DA100 stim ELDOM
- Praktická obsluha bez použití žehlícího prkna
- Bezpečně pro jemné látky
- Rychlé vyžehlení oblečení
- Stálý proud páry
- Kartáč usnadňující pronikání páry do látky
- Keramická hlavice se šesti otvory
- Vyjímatelná vodní nádržka usnadňující naplnění
- Krátký čas zahřívání
- Efektivní osvěžení oblečení bez praní nebo chemického čištění
- Pára zabíjí až 99,9 % bakterií*
- Odstraňuje nepříjemné pachy
- Objem: 200ml
- výkon: 1000W
- EAN: 5908277384821
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| DA100_IMv2-www.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| da100-f1.tif | TIFF, 300 dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277384821 |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 28.2 x 11.2 x 18 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 1000W |
| Napięcie zasilania | 230V ~ 50Hz |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 200 ml |
| Wyrzut pary | do 20g/min |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277384821 |
| Hmotnost netto | 0.90 kg |
| Hromadné balení | 31.00 x 50.50 x 34.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 8 |
| Balení | 12.00 x 29.50 x 16.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu