NU50 AMAR Ultrazvukový zvlhčovač
Ultrazvukový zvlhčovač NU50 amar
SPECIFIKACE:
- funkce aromaterapie
- ionizace
- noční režim
- LCD displej
- touchpad
- Snadné použití
- široký rozsah regulace vlhkosti: 40% - 90%
- čidlo vlhkosti
- automatické vypnutí při nedostatku vody
- časovač
- objem: 4,6l
- kapacita: 300 ml/hod
- pracovní doba s plnou nádrží na vodu: ~ 15 hodin
- kapacita zařízení pro místnosti do 35 m²
- výkon: 25W
- EAN: 5908277386566
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| NU50-im.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| NU50-f1.tif | TIFF, 300 dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 29.7 x 19.5 x 19 cm |
| EAN | 5908277386566 |
| Sterowanie | panel dotykowy |
| Funkce | |
| Czas pracy przy pełnym pojemniku na wodę | ~15 godzin |
| Jonizacja | TAK |
| Timer | TAK |
| Funkcja opóźnionego startu | NIE |
| Regulacja ilości wytwarzanej mgiełki | TAK |
| Czujnik poziomu wody | TAK |
| Pomiar wilgotności w pomieszczeniu | TAK |
| Wyświetlacz LCD | TAK |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Aromaterapia | TAK |
| Tryb nocny | TAK |
| Parametry elektryczne | |
| Sterowanie elektroniczne | TAK |
| Moc | 25 W |
| Napięcie zasilania | 220-240V ~ 50/60Hz |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 4,6 litra |
| Wydajność | 300 ml/h |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277386566 |
| Hmotnost netto | 1.41 kg |
| Hromadné balení | 46.50 x 46.50 x 66.50 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 8 |
| Balení | 22.50 x 21.50 x 32.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu