WA100S DELI ELDOM VAFLOVAC
VAFLOVAC WA100S DELI ELDOM
- plášt z ušlechtilé oceli
- 2 svetelné kontrolky
- neohrívající se úchyt
- desky s antiadhezním povlakem
- jednoduchá obsluha
- protiskluzové patky
- místo na kabel v základové desce
- termostat
- výkon: 1000W
- EAN: 5908277385002
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| WA100S-IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| wa100s-f1.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277385002 |
| Obudowa | stal szlachetna |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 10.5 x 28 x 25 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 1000W |
| Funkce | |
| Miejsc na gofry | 2 duże gofry |
| Powierzchnia z powłoką antyadhezyjną | TAK |
| Nienagrzewające się uchwyty | TAK |
| 2 lampki kontrolne | TAK |
| Termostat utrzymujący stałą temperaturę | TAK |
| Antypoślizgowe stopki | TAK |
| Wykończenie ze stali nierdzewnej | TAK |
| 5-cio stopniowa regulacja temperatury | NIE |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277385002 |
| Hmotnost netto | 2.13 kg |
| Hromadné balení | 33.50 x 50.00 x 30.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 4 |
| Balení | 12.50 x 32.00 x 27.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu