SE20 SAATIN VYHLAZUJÍCÍ KARTÁČ NA VLASY
VYHLAZUJÍCÍ KARTÁČ NA VLASY SE20 saatin ELDOM
- snadné narovnání
- lepší vyhlazení vlasů
- na všechny typy vlasů
- široký rozsah regulace teploty
- elegantní, lehký a ergonomický tvar
- zobrazovací displej LCD
- EAN: 5908277384173
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| se20-IM_v2.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| se20-f01.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277384173 |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 5 x 31.5 x 8 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 70W |
| Funkce | |
| Wyświetlacz LCD | TAK |
| Jonizacja włosów | TAK |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277384173 |
| Hmotnost netto | 0.39 kg |
| Hromadné balení | 35.00 x 24.00 x 27.50 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 12 |
| Balení | 33.00 x 9.00 x 6.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu