GWO220 VERA ELDOM Elektroniczna waga osobowa
Ultra cienka elektroniczna waga osobowa, zwracająca uwagę estetyką wykonania i eleganckim designem.
Posiada duży i estetyczny wyświetlacz LCD, który wskazuje pomiar wagi z dokładnością podziałki 100 g i dokładnością wskazania 500 g. Po zejściu z niej - samoczynnie wyłącza się po kilkunastu sekundach. Jest możliwość zmiany jednostek ważenia - kg/lb, dzięki przyciskowi znajdującemu się na spodzie wagi. Utrzyma maksymalny ciężar do 150 kg.
Waga pokazuje swoje przeładowanie oraz rozładowanie baterii. Zasilana jest jedną małą baterią. W dzisiejszych czasach zdrowo i w modzie jest trzymać wagę, a nie jest to łatwe bez takiego urządzenia.
![]()
SPECYFIKACJA:
- wyświetlacz LCD
- ultra cienka (17mm)
- automatyczne wyłączanie
- wskaźnik przeładowania
- wskaźnik rozładowania baterii
- platforma z bezpiecznego szkła
- waga maksymalna: 150kg
- dokładność podziałki: 100g
- zasilanie: bateria CR2032
- EAN: 5908277381882
| Nazwa | Opis | Plik |
|---|---|---|
| gwo220_eldom.pdf | Pobierz | |
| gwo220-1.tif | Pobierz | |
| gwo220-box.tif | Pobierz | |
| karta_katalogowa_gwo220.pdf | Pobierz |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277381882 |
| Pomiar tkanki tłuszczowej, mięśniowej,BMI,poziomu wody w organiźmie | NIE |
| Funkcje | |
| Wyświetlacz LCD | TAK |
| Automatyczne wyłączanie | TAK |
| Wskaźnik przeładowania | TAK |
| Wskaźnik rozładowania baterii | TAK |
| Dotykowy panel sterowania | NIE |
| Parametry fizyczne | |
| Platforma z bezpiecznego szkła | TAK |
| Właściwości pomiarowe | |
| Waga maksymalna | 150 kg |
| Dokładność podziałki | 100 g |
| Parametry elektryczne | |
| Typ baterii | CR2032 |
| Liczba baterii | 1 |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | centralny |
| Parametry logistyczne | |
| Waga netto produktu | 1,48 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego (dł. x szer. x wys.) | 35.00 x 36.00 x 19.00 cm |
| Wymiary opakowania pojedyńczego (dł. x szer. x wys.) | 33.30 x 3.30 x 32.60 cm |
| Pojemność opakowania zbiorczego | 5 |
| Pozostałe | |
| EAN | 5908277381882 |
| Waga netto | 1.48 kg |
| Opakowanie zbiorcze | 35.00 x 36.00 x 19.00 cm |
| Ilość sztuk w opak. zbiorczym | 5 |
| Opakowanie | 33.30 x 3.30 x 32.60 cm |
Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
32 253 04 13
reklamacje@eldom.eu
Dni robocze: 8:00 - 16:00
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu