MP3 BARREL ELDOM Elektryczny młynek do pieprzu
Elegancki i nowoczesny młynek służący do mielenia pieprzu. Zasilanie bateriami alkalicznymi pozwala używać go w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci elektrycznej.
Wyposażony jest w żarna ceramiczne, co stawia go w rzędzie urządzeń najnowszej generacji. Regulacja grubości mielenia jest jego niewątpliwą zaletą. Przezroczysty pojemnik na przyprawy umożliwia ocenę stanu napełnienia urządzenia. Obudowa ze stali nierdzewnej stanowi cechę charakterystyczną produktów serii S-line.

SPECYFIKACJA:
- regulacja grubości mielenia
- ceramiczne żarna
- obudowa ze stali szlachetnej
- łatwe napełnianie
- oświetlenie ułatwiające optymalne dozowanie przypraw
- zasilanie: 6 x AAA (1.5V)
- EAN: 5908277381028
| Nazwa | Opis | Plik |
|---|---|---|
| mp3_eldomV3.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Pobierz |
| mp3-f1.tif | TIFF, 300dpi | Pobierz |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277381028 |
| Ceramiczne żarno | TAK |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | centralny |
| Funkcje | |
| Antypoślizgowe stopki | NIE |
| Regulacja grubości mielenia | TAK |
| Wyjmowany pojemnik | NIE |
| Pozostałe | |
| EAN | 5908277381028 |
| Waga netto | 0.34 kg |
| Opakowanie zbiorcze | 29.00 x 21.50 x 23.50 cm |
| Ilość sztuk w opak. zbiorczym | 12 |
| Opakowanie | 6.80 x 6.80 x 19.60 cm |
Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
32 253 04 13
reklamacje@eldom.eu
Dni robocze: 8:00 - 16:00
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu