NU5 FOGGY ELDOM Nawilżacz ultradźwiękowy
UWAGA:
Następcą nawilżacza NU5 jest model NU5N – jest to wersja z nowym filtrem (NUF10N) wkręcanym na gwint. Wszystkie parametry urządzenia pozostają bez zmian.
Zaawansowany technologicznie nawilżacz ultradźwiękowy - to propozycja dla osób, które cenią automatykę i nowoczesne wzornictwo.
Dla Twojej wygody, nawilżacz ma możliwość ustawienia wymaganego poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Wbudowany czujnik dopilnuje, żeby nawilżacz włączył i wyłączył się w odpowiednim momencie. Dodatkowo możesz ustawić tzw. opóźniony start - nawilżacz zacznie działać o ustalonej przez Ciebie porze.
Duży pojemnik na wodę wystarcza na około 17 godzin ciągłej pracy (w zależności od ustawienia ilości wytwarzanej mgiełki). Wytwarzana mgiełka może być dodatkowo jonizowana - neutralizując, ten sposób jony dodatnie, które są emitowane przez urządzenia elektryczne (np. komputer, telewizor).
Czytelny i duży wyświetlacz przedstawia stan pracy urządzenia i aktualny poziom wilgotności w pomieszczeniu. Wielokolorowe podświetlenie wyświetlacza sprawia, że pracujący nawilżacz wygląda niezwykle efektownie

SPECYFIKACJA:
- pojemność: 5,2L
- sterowanie elektroniczne
- duży wyświetlacz
- timer
- jonizacja powietrza
- funkcja opóźnionego startu
- funkcja automatycznego wyłączania
- regulacja nawilżania
- czujnik poziomu wody
- pomiar wilgotności w pomieszczeniu
- czas pracy przy pełnym pojemniku na wodę ~ 17godzin
- możliwość zadania wymaganego poziomu wilgotności
- moc: 30W
- EAN: 5908277381493
| Nazwa | Opis | Plik |
|---|---|---|
| nu5_eldom.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Pobierz |
| nu5_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Pobierz |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277381493 |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 33 x 16 x 23 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Sterowanie elektroniczne | TAK |
| Moc | 30 W |
| Funkcje | |
| Jonizacja | TAK |
| Timer | TAK |
| Funkcja opóźnionego startu | TAK |
| Regulacja ilości wytwarzanej mgiełki | TAK |
| Czujnik poziomu wody | TAK |
| Pomiar wilgotności w pomieszczeniu | TAK |
| Czas pracy przy pełnym pojemniku na wodę | ~ 17 godzin |
| Wyświetlacz LCD | TAK |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Filtr ceramiczny | TAK (stary model na zatrzask) |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 5,2 litra |
| ZEOLIT | NIE |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Pozostałe | |
| EAN | 5908277381493 |
| Waga netto | 2.11 kg |
| Opakowanie zbiorcze | 59.00 x 53.00 x 38.50 cm |
| Ilość sztuk w opak. zbiorczym | 4 |
| Opakowanie | 25.50 x 19.00 x 36.00 cm |
Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
32 253 04 13
reklamacje@eldom.eu
Dni robocze: 8:00 - 16:00
Pomoc dotycząca kategorii: nawilżacze powietrza
- Warunki gwarancji obowiązują od 01.01.2023
- Jak należy wysyłać uszkodzony sprzęt do centrali serwisowej?
- Do czego służy filtr ceramiczny w nawilżaczu NU4/NU5
- Jak często należy wymieniać filtr ceramiczny w nawilżaczu NU4/NU5?
- Jak wymienić filtr ceramiczny w nawilżaczu NU4/NU5?
- Jakiej wody używać w nawilżaczu?
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu