NUV7 JEWEL Nawilżacz ultradźwiękowy
Nawilżacz NUV7 JEWEL
Nowy design w AGD
JEWEL to marka, która czerpiąc inspiracje z najlepszych europejskich wzorców, określa zupełnie nowy poziom estetyki w AGD. Rozwija się z powodzeniem już od ponad 20 lat i można śmiało powiedzieć, że powstała z potrzeby rozbicia wzorniczego marazmu, jaki zapanował w branży produktów gospodarstwa domowego.
Ta marka nie podąża za trendami. Ona je wyznacza. Każdego dnia udowadnia, że np. czajnik bezprzewodowy czy blender mogą wyglądać inaczej i co ważne, ciekawiej. Dlatego oferuje produkty wyróżniające się nie tylko jakością i funkcjonalnością, ale przede wszystkim odważnym, modernistycznym designem. JEWEL stanowi więc znakomitą propozycję dla wszystkich tych, którzy mają już dość nudnych i nijakich stylistycznie sprzętów w swojej kuchni.

SPECYFIKACJA:
- seria: VEGAS
- wygodny w obsłudze
- 6 poziomów intensywności nawilżania
- 3 tryby pracy
- sterowanie pilotem
- cicha praca
- tryb pracy „nocnej”
- pojemność: 4 litrowy zasobnik wody
- sensor wilgotności otoczenia
- sterowanie microprocesorem
- ceramiczny filtr wody
- zasobnik olejków aromatycznych (zależnie od modelu)
- wydajność: 300 +-30ml/h
- wydajność urządzenia przewidziana dla pomieszczenia 15-20m2
- czas pracy przy pełnym pojemniku na wodę ~ 14 godzin
- moc: 30W
- EAN: 5908277382636
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277382636 |
| Funkcje | |
| Czas pracy przy pełnym pojemniku na wodę | ~ 14 godzin |
| Automatyczny wyłącznik | TAK |
| Lampka kontrolna | TAK |
| Regulacja ilości wytwarzanej mgiełki | TAK |
| Wyświetlacz LCD | TAK |
| Filtr ceramiczny | TAK |
| Funkcja opóźnionego startu | TAK |
| Czujnik poziomu wody | TAK |
| Pomiar wilgotności w pomieszczeniu | TAK |
| Jonizacja | NIE |
| Timer | TAK |
| Aromaterapia | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 4 litry |
| ZEOLIT | NIE |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 30W |
| Sterowanie elektroniczne | TAK |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Pozostałe | |
| EAN | 5908277382636 |
| Waga netto | 1.62 kg |
| Opakowanie zbiorcze | 56.00 x 48.50 x 34.50 cm |
| Ilość sztuk w opak. zbiorczym | 4 |
| Opakowanie | 27.30 x 23.70 x 32.50 cm |
Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
Porady i pomoc techniczna:
32 253 04 13
reklamacje@eldom.eu
Dni robocze: 8:00 - 16:00
Pomoc dotycząca kategorii: nawilżacze powietrza
- Warunki gwarancji obowiązują od 01.01.2023
- Jak należy wysyłać uszkodzony sprzęt do centrali serwisowej?
- Do czego służy filtr ceramiczny w nawilżaczu NU4/NU5
- Jak często należy wymieniać filtr ceramiczny w nawilżaczu NU4/NU5?
- Jak wymienić filtr ceramiczny w nawilżaczu NU4/NU5?
- Jakiej wody używać w nawilżaczu?
Akcesoria i części zamienne
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu