OPC1050 COLUMBIAVAC Osuszacz powietrza
Gdy wilgoć doskwiera, osuszacz wybieraj!
Krople wody na ścianach, szybach czy lustrach, a końcu pleśń i grzyb - to wszystko jest oznaką nadmiernego zawilgocenia. Ma ono szkodliwy wpływ nie tylko na wygląd naszych mieszkań, ale przede wszystkim na zdrowie i samopoczucie domowników. Aby się przed nim chronić, trzeba sięgnąć po skuteczne rozwiązanie - osuszacz powietrza OPC1050 COLUMBIA VAC!
Model OPC1050 pracuje cicho i jest bardzo wydajny. Posiada funkcję jonizacji, elektroniczną regulację wilgotności oraz 2 poziomy cyrkulacji powietrza.
Do wyboru są też 2 automatyczne programy pracy i tryb nocny:
- program automatyczny - urządzenie utrzymuje wilgotność w zakresie 47%-53%, a gdy jej poziom wzrasta powyżej 53%, rozpoczyna osuszanie,
- program ciągły - nadaje się do zastosowania przy suszeniu ubrań lub w warunkach wymagających stałego osuszania, w tym trybie urządzenie działa niezależnie od poziomu wilgotności powietrza, a wentylator pracuje z wysoką prędkością,
- tryb nocny - wentylator pracuje z niską prędkością, sygnały dźwiękowe są wyłączone, a urządzenie rozpoczyna osuszanie, gdy wilgotność wzrasta powyżej 53% i obniża ją do poziomu poniżej 47%.
Wygodę obsługi oczyszcza OPC1050 zapewnia panel sterowania z czytelnym wskaźnikiem wilgotności (kolor cyfr na wyświetlaczu informuje o poziomie nawilżenia), pojemny zbiornik na wodę (2L) oraz możliwość ciągłego odprowadzania wody za pomocą dodatkowego wężyka. Urządzenie jest też wyposażone filtr powietrza oraz obrotowe kółka i poręczny uchwyt, który ułatwia przenoszenie do wybranych pomieszczeń.
Wymiary urządzenia: 28 x 20 x 51 cm
Waga: 11 kg
GWARANCJA DOOR TO DOOR

SPECYFIKACJA:
- cicha praca ≤ 36dB
- czytelny wyświetlacz
- 2 poziomy cyrkulacji powietrza
- wskaźnik wilgotności - poziom nawilżenia wskazywany kolorami
- jonizacja
- 2 automatyczne programy
- elektroniczna regulacja wilgotności
- tryb nocny
- pojemność zbiornika na wodę: 2l
- możliwość ciągłego odprowadzania wody (wężyk w zestawie)
- zalecana powierzchnia pomieszczenia: do 25m2
- przepływ powietrza: 120m3 / godzinę
- typ czynnika chłodzącego: fluorowane gazy cieplarniane: R134A, 90g (GWP Gazu: 1430),
ekwiwalent CO2: 0,1287T - extra wydajność:
- 30°C, wilgotność RH 80% - 12l / dzień
- 27°C, wilgotność RH 67% - 6,5l / dzień - uchwyt do przenoszenia
- wyłącznik bezpieczeństwa
- filtr powietrza
- temperatura pracy: 5-35°C
- moc max: 225W
- EAN: 5908277385132
| Nazwa | Opis | Plik |
|---|---|---|
| OPC1050-IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Pobierz |
| OPC1050-f1.tif | TIFF, 300dpi | Pobierz |
| Gwarancja i serwis | |
|---|---|
| Serwis | Door-to-door |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| EAN | 5908277385132 |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 50.4 x 28.8 x 20.2 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 225 W |
| Sterowanie elektroniczne | TAK |
| Napięcie zasilania | 220-240V ~50Hz |
| Funkcje | |
| Wyświetlacz LCD | TAK |
| Jonizacja | TAK |
| Tryb nocny | TAK |
| Timer | NIE |
| Tryby pracy | 2 automatyczne programy |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | 2 litry |
| Zalecana powierzchnia pomieszczenia | do 25 m² |
| Przepływ powietrza | 120m3 / godzine |
| Wydajność osuszania | - 30°C, wilgotność RH 80% - 12l / dzień | - 27°C, wilgotność RH 67% - 6,5l / dzień |
| Typ czynnika chłodzącego | fluorowane gazy cieplarniane: R134A, 90g (GWP Gazu: 1430), ekwiwalent CO2: 0,1287T |
| Pozostałe | |
| EAN | 5908277385132 |
| Waga netto | 13.00 kg |
| Opakowanie zbiorcze | 36.00 x 65.00 x 59.00 cm |
| Ilość sztuk w opak. zbiorczym | 2 |
| Opakowanie | 26.40 x 35.00 x 55.50 cm |
Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
32 253 04 13
reklamacje@eldom.eu
Dni robocze: 8:00 - 16:00
Pomoc dotycząca produktu: OPC1050 COLUMBIAVAC
Pomoc dotycząca kategorii: osuszacze powietrza
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu