SI500C MEKO Spieniacz do mleka czarny
Dla wielbicieli caffè latte, macchiato czy cappuccino - i nie tylko!
Elektryczny spieniacz do mleka to urządzenie, którego nie może zabraknąć w kuchni prawdziwego miłośnika kawy z mleczną pianką, a także innych napojów, przyrządzanych na bazie podgrzewanego i spienianego mleka.
Spieniacz dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: biały i czarny
Model SI500C MEKO ma prosty i ergonomiczny kształt. Jest wykonany z wysokiej jakości podzespołów STRIX, a zbiornik na mleko posiada podwójne ścianki, które zapewniają odpowiednią termoizolację. Dla bezpieczeństwa i wygody korzystania z urządzenia jego zewnętrzna obudowa została pokryta tworzywem, które się nie nagrzewa, zaś wewnętrzny pojemnik - ze stali szlachetnej - ma powłokę antyadhezyjną. Spieniacz jest wyposażony w obrotową podstawę z antypoślizgowymi stopkami oraz przeźroczystą pokrywę wraz z uszczelką. Pracę urządzenia sygnalizuje lampka kontrolna, ale jego działanie można przerwać w dowolnym momencie, wciskając włącznik.
W zależności o wybranej funkcji - spienianie z ogrzewaniem lub podgrzewanie z mieszaniem - w spieniaczu można wykorzystać 150 ml lub 300 ml mleka i już po kilkudziesięciu sekundach delektować się delikatną, aksamitną pianką lub aromatycznym kakao!
Urządzenie podgrzewa mleko do około 63 +/- 5°C lub spienia do około 65 +/- 5°C.
Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy używać mleka o zawartości tłuszczu powyżej 3,0%.

|
|
SPECYFIKACJA:
- wysokiej jakości podzespoły STRIX
- dzbanek o podwójnych ściankach - system termoizolacji
- zewnętrzna obudowa z nienagrzewającego się tworzywa
- wewnętrzny pojemnik ze stali szlachetnej z powłoką antyadhezyjną
- obrotowa podstawa z nóżkami antypoślizgowymi
- przeźroczysta pokrywa z uszczelką
- włącznik z lampką kontrolną
- automatyczne wyłączanie
- 2 funkcje:
- spienianie mleka z podgrzewaniem
- podgrzewanie mleka z mieszaniem - pojemność:
- spienianie: 150 ml
- podgrzewanie: 300 ml - moc: 500W
- EAN (czarny): 5908277384807
| Nazwa | Opis | Plik |
|---|---|---|
| SI500-IM-www.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Pobierz |
| SI500C-f1.tif | TIFF, 300dpi | Pobierz |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277384807 |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 20 x 16 x 10.8 cm |
| Funkcje | |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| prosta i wygodna obsługa | TAK |
| Technologia magnetyczna | NIE |
| wyłącznik z lampką kontrolną | TAK |
| Automatyczne wyłączanie | TAK |
| Tryby pracy | spienianie mleka z podgrzewaniem, podgrzewanie mleka z mieszaniem |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 500W |
| Zasilanie | 230V ~ 50Hz |
| Wysokiej jakości podzespoły STRIX | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Możliwość mycia w zmywarkach | NIE |
| Pojemność | spienianie: 150 ml , podgrzewanie: 300 ml |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Pozostałe | |
| EAN | 5908277384807 |
| Waga netto | 0.83 kg |
| Opakowanie zbiorcze | 34.00 x 39.50 x 23.50 cm |
| Ilość sztuk w opak. zbiorczym | 6 |
| Opakowanie | 12.50 x 15.50 x 21.00 cm |
Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
32 253 04 13
reklamacje@eldom.eu
Dni robocze: 8:00 - 16:00
Akcesoria i części zamienne
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu
