ST10W WAFFLER ELDOM ВАФЕЛЬНИЦА
ВАФЕЛЬНИЦА ST10W waffler ELDOM
![]()
- 2 металические пластины
- Антипригарное покрытие
- Ненагревающаюся ручка
- Контрольные лампочки: 2
- Термостат постоянной температуры
- антискользящие ножки
- Мощность: 700W
- EAN: 5908277382421
| Nazwa | Описание | Файл |
|---|---|---|
| st10w_IM-v2.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Скачать |
| ST10W_nowe_logo.tif | TIFF, 300dpi | Скачать |
| Parametry elektryczne | |
|---|---|
| Moc | 700W |
| Функции | |
| Miejsc na gofry | 2 |
| Powierzchnia z powłoką antyadhezyjną | TAK |
| Nienagrzewające się uchwyty | TAK |
| 2 lampki kontrolne | TAK |
| Termostat utrzymujący stałą temperaturę | TAK |
| Antypoślizgowe stopki | TAK |
| Wykończenie ze stali nierdzewnej | NIE |
| Ogólne | |
| EAN | 5908277382421 |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Остальные | |
| Код EAN | 5908277382421 |
| Вес нетто | 1.30 кг |
| Групповая упаковка | 68.00 x 26.00 x 26.50 cm |
| Кол-во штук в групповой упаковке | 6 |
| Упаковка | 11.00 x 24.50 x 24.70 cm |
Спецификация может измениться без предварительного уведомеления.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu