BL1000V SMOOF ВАКУУМНЫЙ БЛЕНДЕР
ВАКУУМНЫЙ БЛЕНДЕР BL1000V smoof ELDOM
- BPA free
- смешивание вакуумное или традиционное
- чаша с ножом емкостью 1,5 л
- вакуумный контейнер для хранения емкостью 0.9 л
- съемный нож с 6-ю лезвиями из нержавеющей стали
- 5 режимов работы: Автоматический, вакуумный, блендирование, блендирование + смешивание, очистка
- плавная регулировка скорости
- импульсный режим
- удобное использование
- мощность: 750W
- EAN: 5908277384784
| Nazwa | Описание | Файл |
|---|---|---|
| bl1000v-im.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Скачать |
| bl1000v.tif | TIFF, 300 dpi | Скачать |
| Функции | |
|---|---|
| Ilość biegów | 5 trybów pracy: AUTO, próżnia, blendowanie, blendowanie + mieszanie, czyszczenie |
| Praca pulsacyjna | TAK |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | TAK |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez dzbanka | TAK |
| Pokrywa z otworem | NIE |
| Miarka | NIE |
| Kruszenie lodu | TAK |
| Zakrętka z ustnikiem i zawieszką | NIE |
| Antypoślizgowe stopki | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Pojemność | kielich z nożem o pojemności 1.5l, pojemnik próżniowy do przechowywania o pojemności 0.9 l |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 750W |
| Ogólne | |
| EAN | 5908277384784 |
| BPA FREE | TAK |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 46 x 20.5 x 21 cm |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Остальные | |
| Код EAN | 5908277384784 |
| Вес нетто | 4.50 кг |
| Групповая упаковка | 28.00 x 28.00 x 66.50 cm |
| Кол-во штук в групповой упаковке | 1 |
| Упаковка | 26.00 x 26.50 x 64.00 cm |
Спецификация может измениться без предварительного уведомеления.
Аксессуары и части
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu