WB10 VELART ELDOM ELEKTRONICKÁ VÁHA ZAVAZADEL
displej LCD
max. váha 50kg
maximální odchylka: 50g
měření pokojové teploty
automatické vypnutí
ukazatel stavu nabití
indikace stavu baterie
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| WB10-IM_ver03.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| wb10.tif | TIFF, 300 dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277381318 |
| Funkce | |
| Wskaźnik rozładowania baterii | TAK |
| Wyświetlacz LCD | TAK |
| Termometr | TAK |
| Automatyczne wyłączanie | TAK |
| Wskaźnik przeładowania | TAK |
| Właściwości pomiarowe | |
| Waga maksymalna | 50kg |
| Dokładność podziałki | 50g |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | centralny |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277381318 |
| Hmotnost netto | 0.09 kg |
| Hromadné balení | 37.50 x 24.00 x 18.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 12 |
| Balení | 20.50 x 14.00 x 3.50 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu