WB20 TRAVEL ELDOM ELEKTRONICKÁ VÁHA ZAVAZADEL
ELEKTRONICKÁ VÁHA ZAVAZADEL WB20 travel ELDOM
- displej LCD
- max. váha 50kg/110lb
- maximální odchylka: 50g/0,1lb
- automatické vypnutí
- ukazatel stavu nabití
- indikace stavu baterie
- EAN: 5908277384395
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| wb20-IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| wb20-f1.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| wb20-f2.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 2 x 13.5 x 3.5 cm |
| Funkce | |
| Wskaźnik rozładowania baterii | TAK |
| Wyświetlacz LCD | TAK |
| Automatyczne wyłączanie | TAK |
| Wskaźnik przeładowania | TAK |
| Właściwości pomiarowe | |
| Waga maksymalna | 50kg |
| Dokładność podziałki | 50g |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | centralny |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277384395 |
| Hmotnost netto | 0.09 kg |
| Hromadné balení | 25.00 x 40.00 x 18.50 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 12 |
| Balení | 22.00 x 15.50 x 4.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu