DA29C SLIDE ELDOM NAPAŘOVACÍ ŽEHLIČKA
● keramická plotna
● kropení
● parní ráz
● regulace páry
● funkce samočištění
● termostat
● anti-drip
● světelná kontrolka
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| DA29c_eldom.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| DA29C_eldom.tif | Stáhnout | |
| da29c_karta_katalogowa.pdf | Stáhnout |
| Funkce | |
|---|---|
| Lampka kontrolna | TAK |
| Spryskiwacz | TAK |
| Uderzenie pary | TAK |
| Składany uchwyt | NIE |
| ANTI-DRIP (zapobieganie kapaniu przy nienagrzanej stopie) | TAK |
| STRAŻAK (automatyczne wyłączanie żelazka po określonym czasie bezczynności) | NIE |
| Gumowany uchwyt | NIE |
| Samoczyszczenie stopy | TAK |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 2000W |
| Termostat | TAK |
| Ogólne | |
| Stopa żelazka | ceramiczna |
| EAN | 5908277382889 |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Parametry logistyczne | |
| Pojemność opakowania zbiorczego | 10 sztuk |
| Wymiary opakowania pojedyńczego (dł. x szer. x wys.) | 29,50 cm x 12,50 cm x 15,50 cm 65,00 cm x 31,00 cm x 33,50 cm |
| Waga netto produktu | 0,88 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego (dł. x szer. x wys.) | 64,50 cm x 30,50 cm x 33,00 cm |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277382889 |
| Hmotnost netto | 0.88 kg |
| Hromadné balení | 64.50 x 30.50 x 33.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 10 |
| Balení | 29.50 x 12.50 x 15.50 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu