DA300 ALTA PÁROVÁ STANICE
PÁROVÁ STANICE DA300 alta
- filtr proti vodnímu kameni
- regulace teploty
- konstantní průtok pary
- vertikální a horizontální žehlení
- odnímatelný pohodlný zásobník na vodu
- vysoce kvalitní trvanlivý keramický povrch
- bezpečné uložení a zablokování žehličky na stanici
- vhodné a praktické místo pro kabel
- koncovku z kulmy vytáhnout a hrot vyčistit
- odnímatelný kartáč na modelování
- EAN: 5908277385460
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| da300-IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| da300-f1.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277385460 |
| Stopa żelazka | ceramiczna |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 26 x 34 x 18 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Termostat | TAK |
| Moc | 2400W |
| Napięcie zasilania | 220-240 V ~ 50 Hz |
| Funkce | |
| Lampka kontrolna | TAK |
| ANTI-DRIP (zapobieganie kapaniu przy nienagrzanej stopie) | TAK |
| Filtr antywapienny | TAK |
| Uderzenie pary | TAK |
| Prasowanie w pionie i poziomie | TAK |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Parametry fizyczne | |
| Wyrzut pary | 50g / min |
| Ciśnienie | 2,5 bar |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277385460 |
| Hmotnost netto | 2.35 kg |
| Hromadné balení | 43.00 x 45.50 x 31.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 2 |
| Balení | 22.00 x 41.00 x 28.50 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu