GDS4 PURO ODSTRAŇOVAČ ŽMOLKŮ
velký průhledný zásobník
jednoduché čištění
kovové sítko
napájení akumulátorové
příkon: 3W
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| gds4-IM-v2.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| gds4_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Parametry elektryczne | |
|---|---|
| Moc | 3W |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Możliwość samodzielnej wymiany akumulatorów | NIE |
| Funkce | |
| Lampka kontrolna | TAK |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | centralny |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| EAN | 5908277382032 |
| Model | duży przeźroczysty pojemnik |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 6.5 x 13 x 7.5 cm |
| Parametry fizyczne | |
| Metalowe sitko | TAK |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277382032 |
| Hmotnost netto | 0.20 kg |
| Hromadné balení | 39.50 x 32.00 x 33.50 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 24 |
| Balení | 10.50 x 7.40 x 19.10 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Příslušenství a díly
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu