GDS6 YAGA ODSTRAŇOVAČ ŽMOLKŮ
ODSTRAŇOVAČ ŽMOLKŮ GDS6 yaga ELDOM
- ergonomické držadlo
- regulovaná distanční podložka
- možnost vlastní výměny baterií
- bezpečnostní čidlo
- použití pro různé povrchy (materiály)
- čisticí kartáč
- vykon: 3W
- EAN: 5908277385507
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| gds6_IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| gds6-f4.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277385507 |
| Model | duży przeźroczysty pojemnik |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 10.5 x 22 x 9 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 3W |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Możliwość samodzielnej wymiany akumulatorów | TAK |
| Funkce | |
| Lampka kontrolna | TAK |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | centralny |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Parametry fizyczne | |
| Metalowe sitko | TAK |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277385507 |
| Hmotnost netto | 0.30 kg |
| Hromadné balení | 28.50 x 47.50 x 27.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 10 |
| Balení | 9.30 x 13.60 x 25.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu