SI1050 SPIN PENIC MLÉKA
PENIC MLÉKA SI1050 spin ELDOM
- vyjímatelná nádoba
- možnost mytí v myčce
- dva vyměnitelné nástavce
- stabilní základna
- průhledné víko s těsněním
- automatické vypínání
- snadné čištění
- schránka na koncovky a kabel
- 5 funkce:
- napěnění mléka s ohřátím
- napěnění mléka za studena
- míchání mléka s ohřátím
- míchání mléka za studena
- příprava horké čokolády - objem:
- napěnění: 200 ml
- míchání: 230 ml - vykon: 550-650 W
- EAN: 5908277385675
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| si1050 IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| SI1050_1.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277385675 |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 24,5 x 16,0 x 13,0 cm |
| Funkce | |
| Automatyczne wyłączanie | TAK |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| prosta i wygodna obsługa | TAK |
| Technologia magnetyczna | TAK |
| wyłącznik z lampką kontrolną | TAK |
| Tryby pracy | spienianie mleka z podgrzewaniem, spienianie mleka na zimno, mieszanie mleka z podgrzewaniem, mieszanie mleka na zimno, przygotowanie gorącej czekolady |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 550-650 W |
| Zasilanie | 230V ~ 50Hz |
| Parametry fizyczne | |
| Możliwość mycia w zmywarkach | TAK |
| Pojemność | spienianie: 200 ml , mieszanie: 230 ml |
| Dwie wymienne nakładki do spieniania i mieszania mleka | TAK |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277385675 |
| Hmotnost netto | 1.04 kg |
| Hromadné balení | 31.00 x 45.50 x 27.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 6 |
| Balení | 14.70 x 14.90 x 14.90 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Příslušenství a díly
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu