SI500C MEKO PENIC MLÉKA
PENIC MLÉKA SI500C meko ELDOM
- vysoce kvalitní soucástky STRIX
- vypínac s kontrolkou
- džbán s dvojitými stenami - systém tepelné izolace
- vnejší korpus z nezahrívajícího se plastu
- vnitrní nádoba z ušlechtilé oceli s neprilnavou vrstvou
- otocný podstavec s protiskluzovými nožkami
- pruhledné víko s tesnením
- automatické vypínání
- 2 funkce:
- napenení mléka s ohrátím
- ohrátí mléka s mícháním - objem:
- napenení: 150 ml
- ohrívání: 300 ml - EAN: 5908277384807
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| SI500-IM-www.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| SI500C-f1.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277384807 |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 20 x 16 x 10.8 cm |
| Funkce | |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| prosta i wygodna obsługa | TAK |
| Technologia magnetyczna | NIE |
| wyłącznik z lampką kontrolną | TAK |
| Automatyczne wyłączanie | TAK |
| Tryby pracy | spienianie mleka z podgrzewaniem, podgrzewanie mleka z mieszaniem |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 500W |
| Zasilanie | 230V ~ 50Hz |
| Wysokiej jakości podzespoły STRIX | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Możliwość mycia w zmywarkach | NIE |
| Pojemność | spienianie: 150 ml , podgrzewanie: 300 ml |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277384807 |
| Hmotnost netto | 0.83 kg |
| Hromadné balení | 34.00 x 39.50 x 23.50 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 6 |
| Balení | 12.50 x 15.50 x 21.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Příslušenství a díly
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu