PJ1200AC CZERWONA Perfect juicer
Perfect juicer PJ1200AC vitale červená ELDOM
- BPA Free
- spolehlivý, pomalobežný indukcní motor AC (58 ot. za min.)
- v sade tri filtry z nerezové oceli
- nízká spotreba energie: 240W
- nádoba na štávu
- nádoba na odpady
- zátka vypouštení štávy
- energie: 240W
- EAN: 5908277384623
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277384623 |
| Seria | Perfect |
| BPA FREE | TAK |
| Filtry (sita) | 3szt: A - filtr z małymi oczkami - rzadki sok ; B - filtr z dużymi oczkami - gęsty sok ; C - filtr do mrożonych owoców |
| Zestaw do tofu | NIE |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 48.0 x 22.5 x 26.5 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 240 W |
| Dwa kierunki pracy silnika | TAK |
| Silnik | indukcyjny AC |
| Prędkość obrotowa | 58 [obr./min] |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | Door-to-door |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące ( 5lat na silnik) |
| Funkce | |
| Cicha praca | TAK |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Szeroki otwór wlotowy | TAK [76mm] |
| Pojemność pojemnika na odpadki | 1 litr |
| Pojemność pojemnika na sok | 1 litr |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277384623 |
| Hmotnost netto | 7.20 kg |
| Hromadné balení | 32.00 x 35.50 x 39.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 1 |
| Balení | 32.00 x 35.50 x 39.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Příslušenství a díly
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu