PJ405 SANTE BIAŁA Perfect Juicer
Perfect Juicer PJ405 sante Bílý
- BPA FREE
- pevná konstrukce
- snadné čištěn
- do 30% více šťávy
- široký vstupní otvor
- zajištění ochranou SAFETY LOCK
- tichá práce
- technologie HEAVY PRESS
- 2 směry práce motoru
- 2 nádoby
- filtr z nerezové oceli
- nízká spotřeba energie
- stlačovač
- v sestavě kartáček načištění
- proti skluzové patky
- EAN: 5908277386122
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| pj405-im.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| pj405b-f1.tif | TIFF, 300dpi - biała | Stáhnout |
| pj405c-f1.tif | TIFF, 300dpi - czarna | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277386122 |
| Seria | Perfect |
| BPA FREE | TAK |
| Filtry (sita) | 1szt: A - filtr z małymi oczkami - rzadki sok |
| Zestaw do tofu | NIE |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 50 x 20 x 18 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 250 W |
| Dwa kierunki pracy silnika | TAK |
| Silnik | szczotkowy DC |
| Napięcie zasilania | 220-240 V ~ 50 Hz |
| Prędkość obrotowa | 80 [obr./min] |
| Parametry fizyczne | |
| Szeroki otwór wlotowy | TAK |
| Pojemność pojemnika na odpadki | 1 litr |
| Pojemność pojemnika na sok | 1 litr |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | Door-to-door |
| Funkce | |
| Cicha praca | TAK |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | TAK |
| Antypoślizgowe stopki | TAK |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277386122 |
| Hmotnost netto | 3.75 kg |
| Hromadné balení | 36.30 x 53.50 x 43.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 2 |
| Balení | 26.00 x 35.00 x 41.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Příslušenství a díly
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu