SG200 ELDOM Sušička ovoce
pětipatrová
plata o pruměru: 32 cm
foukání vzduchu
termostat s plynulou regulací teploty
světelná kontrolka
snadné čištění
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| sg200_eldom.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| sg200_eldom_de.pdf | Bedienungsanleitung | Stáhnout |
| sg200_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277381417 |
| Ilość warstw | 5 warstw |
| Średnica tacek | 32 cm |
| Nadmuch | TAK |
| Funkce | |
| Regulacja temperatury | TAK |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| Lampka kontrolna | TAK |
| Parametry elektryczne | |
| Włącznik zasilania | TAK |
| Moc | 245 W |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277381417 |
| Hmotnost netto | 2.45 kg |
| Hromadné balení | 56.50 x 35.00 x 69.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 4 |
| Balení | 33.00 x 27.00 x 33.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu