SG200N CRUSTY Sušička ovoce
- pětipatrová
- plata o pruměru: 32 cm
- foukání vzduchu
- termostat s plynulou regulací teploty
- světelná kontrolka
- snadné čištění
- výkon: 245W
- EAN: 5908277381417
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| sg200n_manual.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| SG200N_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| sg200n_karta katalogowa.pdf | Karta katalogowa | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277381417 |
| Ilość warstw | 5 warstw |
| Średnica tacek | 32 cm |
| Nadmuch | TAK |
| Funkce | |
| Regulacja temperatury | TAK |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| Lampka kontrolna | TAK |
| Obrotowe sita | NIE |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 245 W |
| Włącznik zasilania | TAK |
| Napięcie zasilania | 230V ~ 50Hz |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277381417 |
| Hmotnost netto | 2.48 kg |
| Hromadné balení | 67.50 x 34.50 x 56.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 4 |
| Balení | 33.00 x 33.00 x 27.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Příslušenství a díly
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu