GK130 PLAAT KONTAKTGRILL
KONTAKTGRILL GK130 plaat ELDOM
- 2 Funktionen:
- Kontaktgrill – damit können Produkte mit verschiedener Dicke gegrillt werden
- Flachgrill – eine große Grillfläche - Universalspachtel
- Gehäuse aus Edelstahl
- Teller mit Antihaftbeschichtung
- Temperaturregulierung
- 2 Kontrollleuchten
- praktische Fettableitung
- praktische Fettauffangbehälter
- wärmeisolierender Griff
- einfache Bedienung
- Sperre des Deckels zur besseren Aufbewahrung
- Leistung: 1600 W
- EAN: 5908277386375
| Nazwa | Beschreibung | Datei |
|---|---|---|
| GK130-im.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Herunterlade |
| gk130-f01.tif | TIFF, 300dpi | Herunterlade |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277386375 |
| Obudowa | ze stali szlachetnej |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 12 x 26 x 30.5 cm |
| Wymiary płyt | 25.6 x 17.8 cm z powłoką antyadhezyjną |
| Akcesoria | dedykowana szpatułka ułatwiająca czyszczenie płyt funkcjonalny pojemnik na tłuszcz |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 1600W |
| Napięcie zasilania | 220-240V ~ 50/60Hz |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Funktionen | |
| prosta i wygodna obsługa | TAK |
| Die Kontrollleuchte | TAK |
| Powierzchnia z powłoką antyadhezyjną | TAK |
| Regulacja temperatury | TAK |
| Praktyczne odprowadzenie tłuszczu | TAK |
| 2 funkcje: | grill kontaktowy - możliwość grillowania produktów o różnej grubości ; grill płaski - duża powierzchnia grillowania |
| andere | |
| EAN-Code | 5908277386375 |
| Netto - Gewicht | 2.00 kg |
| Gesamtverpackung | 35.00 x 62.00 x 32.00 cm |
| Stückzahl in der Gesamtverpackung | 4 |
| Verpackung | 15.00 x 33.00 x 30.00 cm |
Die technische Spezifikation kann ohne Ankündigung geändert werden.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu