GK160 PARILL KONTAKTGRILL
KONTAKTGRILL GK160 parill
- 2 Funktionen:
- Kontaktgrill – damit können Produkte mit verschiedener Dicke gegrillt werden
- Flachgrill – eine große Grillfläche - Universalspachtel
- Gehäuse aus Edelstahl
- Platten mit der Adhäsionsschicht
- Temperaturregulierung
- 2 Kontrollleuchten
- praktische Fettableitung
- praktische Fettauffangbehälter
- wärmeisolierender Griff
- einfache Bedienung
- Sperre des Deckels zur besseren Aufbewahrung
- hohe Leistung, schnelle Erwärmung
- Leistung: 2200 W
- EAN: 5908277386382
| Nazwa | Beschreibung | Datei |
|---|---|---|
| GK160-im.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Herunterlade |
| gk160-f01.tif | TIFF, 300dpi | Herunterlade |
| Ogólne | |
|---|---|
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 14.6 x 32 x 34.5 cm |
| EAN | 5908277386382 |
| Obudowa | ze stali szlachetnej |
| Akcesoria | dedykowana szpatułka ułatwiająca czyszczenie płyt funkcjonalny pojemnik na tłuszcz |
| Wymiary płyt | 29 x 24 cm z powłoką antyadhezyjną |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 2200W |
| Napięcie zasilania | 220-240V ~ 50/60Hz |
| Funktionen | |
| prosta i wygodna obsługa | TAK |
| Die Kontrollleuchte | TAK |
| Powierzchnia z powłoką antyadhezyjną | TAK |
| Regulacja temperatury | TAK |
| Praktyczne odprowadzenie tłuszczu | TAK |
| 2 funkcje: | grill kontaktowy - możliwość grillowania produktów o różnej grubości ; grill płaski - duża powierzchnia grillowania |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| andere | |
| EAN-Code | 5908277386382 |
| Netto - Gewicht | 2.85 kg |
| Gesamtverpackung | 40.50 x 56.00 x 40.00 cm |
| Stückzahl in der Gesamtverpackung | 3 |
| Verpackung | 18.00 x 38.50 x 37.50 cm |
Die technische Spezifikation kann ohne Ankündigung geändert werden.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu