PH20 HOBEE ELDOM Ceramiczna kuchenka elektryczna
Na działce, za miastem czy w akademiku to ceramiczne cudo znajdzie swoich zwolenników. Dwie duże ceramiczne płyty grzejne pozwolą ugotować dwa dania w mig.
Płynna regulacja temperatury w zadowalający sposób dostosowuje ją do potrzeb i właściwości potraw. Dzięki dużej mocy szybko się nagrzewa, a lampki kontrolne wskazują kiedy ten proces jest zakończony. O bezpieczeństwo użytkowania dbają antypoślizgowe stopki. Czyszczenie płyt jest proste, dzięki płaskiej powierzchni, która zapobiega osadzaniu się brudu. Ceramiczna płyta jest odporna na wysokie temperatury i uszkodzenia mechaniczne.
SPECYFIKACJA:
- dwie duże płyty grzejne
- płynna regulacja temperatury
- szybkie nagrzewanie
- antypoślizgowe stopki
- lampka kontrolna
- prosta obsługa
- moc: 2300W
- EAN: 5908277382261
| Nazwa | Opis | Plik |
|---|---|---|
| ph20_eldom.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Pobierz |
| Ph20_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Pobierz |
| Ogólne | |
|---|---|
| Ilość płyt grzejnych | 2 |
| EAN | 5908277382261 |
| Funkcje | |
| Płynna regulacja temperatury | TAK |
| Szybkie nagrzewanie | TAK |
| Antypoślizgowe stopki | TAK |
| Lampka kontrolna | TAK |
| prosta i wygodna obsługa | TAK |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 2300W |
| Pozostałe | |
| EAN | 5908277382261 |
| Waga netto | 2.10 kg |
| Opakowanie zbiorcze | 48.30 x 28.60 x 32.50 cm |
| Ilość sztuk w opak. zbiorczym | 3 |
| Opakowanie | 49.50 x 8.90 x 29.60 cm |
Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
32 253 04 13
reklamacje@eldom.eu
Dni robocze: 8:00 - 16:00
Pomoc dotycząca kategorii: płyty grzejne
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu