PG10 MONA ELDOM Kuchenka elektryczna
Kuchenka elektryczna PG10 mona ELDOM
Prosta i funkcjonalna płyta grzejna, która znajdzie zastosowanie na działce oraz w domku letniskowym. Sześciostopniowa płynna regulacja temperatury ułatwia przygotowywanie potraw, ich gotowanie i podgrzewanie, a spożywanie posiłków na świeżym powietrzu, z dala od zgiełku i hałasu miasta, dostarcza niezapomnianych wrażeń. Antypoślizgowe stopki oraz kontrolna lampka są elementami dbającymi o bezpieczeństwo użytkownika. To z pewnością świetny wybór za rozsądną cenę.
Specyfikacja:
- płyta grzejna - średnica 16cm
- płynna regulacja temperatury
- szybkie nagrzewanie
- antypoślizgowe stopki
- lampka kontrolna
- prosta obsługa
- moc: 1500W
- EAN: 5908277381370
| Nazwa | Opis | Plik |
|---|---|---|
| pg10_eldom.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Pobierz |
| pg10_eldom_de.pdf | Bedienungsanleitung | Pobierz |
| pg10_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Pobierz |
| Ogólne | |
|---|---|
| Ilość płyt grzejnych | 1 |
| EAN | 5908277381370 |
| Funkcje | |
| Płynna regulacja temperatury | TAK |
| Antypoślizgowe stopki | TAK |
| Lampka kontrolna | TAK |
| prosta i wygodna obsługa | TAK |
| Szybkie nagrzewanie | TAK |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 1500W |
| Pozostałe | |
| EAN | 5908277381370 |
| Waga netto | 1.81 kg |
| Opakowanie zbiorcze | 51.50 x 38.00 x 28.00 cm |
| Ilość sztuk w opak. zbiorczym | 8 |
| Opakowanie | 24.50 x 8.80 x 25.00 cm |
Specyfikacja techniczna może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
32 253 04 13
reklamacje@eldom.eu
Dni robocze: 8:00 - 16:00
Pomoc dotycząca kategorii: płyty grzejne
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu