HT170 WHOOSH ELDOM ФЕН HT170
HT170 WHOOSSH
● 2 скорости
● Кнопка подачи холодного воздуха
● Складывающаяся ручка
● Защитный температурный ограничитель
● Петелька для подвешивания
● 1600W
| Nazwa | Описание | Файл |
|---|---|---|
| ht170_eldom.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Скачать |
| ht170_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Скачать |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277383046 |
| Функции | |
| Poziomy temperatury nawiewu | BRAK |
| Gumowany uchwyt | NIE |
| Zdejmowany dyfuzor | NIE |
| Przycisk zimnego powietrza | TAK |
| Składana rączka | TAK |
| Uchwyt do zawieszania | TAK |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | TAK |
| Zdejmowany koncentrator | NIE |
| Poziomy siły nadmuchu | 2 |
| Jonizacja włosów | NIE |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 1600W |
| Napięcie zasilania | 220-240 V ~ 50 Hz |
| Остальные | |
| Код EAN | 5908277383046 |
| Вес нетто | 0.48 кг |
| Групповая упаковка | 51.00 x 28.00 x 30.00 cm |
| Кол-во штук в групповой упаковке | 12 |
| Упаковка | 13.50 x 8.50 x 24.00 cm |
Спецификация может измениться без предварительного уведомеления.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu