HT91 ALDA ФЕН
ФЕН HT91 alda ELDOM
● 2 скорости
● Складная ручка
● Петелька для подвешивания
● Насадка- концентратор
● Защитный температурный ограничитель
| Nazwa | Описание | Файл |
|---|---|---|
| ht91-IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Скачать |
| ht91-f01.tif | TIFF, 300dpi | Скачать |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277384234 |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 23.2 x 18.5 x 7.5 cm |
| Функции | |
| Poziomy temperatury nawiewu | BRAK |
| Gumowany uchwyt | NIE |
| Zdejmowany dyfuzor | NIE |
| Przycisk zimnego powietrza | NIE |
| Składana rączka | TAK |
| Uchwyt do zawieszania | TAK |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | TAK |
| Zdejmowany koncentrator | TAK |
| Poziomy siły nadmuchu | 2 |
| Jonizacja włosów | NIE |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 1600W |
| Napięcie zasilania | 220-240 V ~ 50 Hz |
| Остальные | |
| Код EAN | 5908277384234 |
| Вес нетто | 0.37 кг |
| Групповая упаковка | 35.00 x 42.50 x 38.00 cm |
| Кол-во штук в групповой упаковке | 24 |
| Упаковка | 8.30 x 12.20 x 20.00 cm |
Спецификация может измениться без предварительного уведомеления.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu