DA29N GLIDE ELDOM УТЮГ С УВЛАЖНЕНИЕМ
● керамическая подошва
● распылитель
● удар пара
● функция самоочистки подошвы
● Термостат
● Регулятор выдачи пара
● контрольная лампочка
| Nazwa | Описание | Файл |
|---|---|---|
| DA29N.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Скачать |
| da29n.tif | TIFF, 300dpi | Скачать |
| Функции | |
|---|---|
| Lampka kontrolna | TAK |
| Spryskiwacz | TAK |
| Uderzenie pary | TAK |
| Składany uchwyt | NIE |
| ANTI-DRIP (zapobieganie kapaniu przy nienagrzanej stopie) | TAK |
| STRAŻAK (automatyczne wyłączanie żelazka po określonym czasie bezczynności) | NIE |
| Gumowany uchwyt | NIE |
| Samoczyszczenie stopy | TAK |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 2000W |
| Termostat | TAK |
| Ogólne | |
| Stopa żelazka | ceramiczna |
| EAN | 5908277383480 |
| Parametry logistyczne | |
| Waga netto produktu | 0,9 kg |
| Pojemność opakowania zbiorczego | 10 sztuk |
| Wymiary opakowania pojedyńczego (dł. x szer. x wys.) | 29,50 cm x 12,50 cm x 15,50 cm |
| Wymiary opakowania zbiorczego (dł. x szer. x wys.) | 64,50 cm x 30,50 cm x 33,00 cm |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Остальные | |
| Код EAN | 5908277383480 |
| Вес нетто | 0.90 кг |
| Групповая упаковка | 64.50 x 30.50 x 33.00 cm |
| Кол-во штук в групповой упаковке | 10 |
| Упаковка | 29.50 x 12.50 x 15.50 cm |
Спецификация может измениться без предварительного уведомеления.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu