ST120N TOASTI ELDOM Вафельница
- Bыменные пластины: 3 для сендвичей, вафли
- Антипригарное покрытие
- Ненагревающаюся ручка
- Контрольные лампочки: 2
- Термостат постоянной температуры
- Мощность: 700W (230V~50Hz)
- EAN: 5908277381165
| Nazwa | Описание | Файл |
|---|---|---|
| st120n_manual.pdf | Скачать | |
| st120n_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Скачать |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277381165 |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 700W |
| Parametry fizyczne | |
| Miejsce na dwie kanapki | TAK |
| Wymienne płyty | do kanapek, do gofrów, do smażenia mięsa |
| Функции | |
| Powierzchnia z powłoką antyadhezyjną | TAK |
| Nienagrzewające się uchwyty | TAK |
| 2 lampki kontrolne | TAK |
| Termostat utrzymujący stałą temperaturę | TAK |
| Antypoślizgowe stopki | TAK |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Остальные | |
| Код EAN | 5908277381165 |
| Вес нетто | 2.28 кг |
| Групповая упаковка | 30.50 x 28.00 x 57.50 cm |
| Кол-во штук в групповой упаковке | 4 |
| Упаковка | 25.50 x 14.50 x 27.30 cm |
Спецификация может измениться без предварительного уведомеления.
Аксессуары и части
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu