BL210 SWIT PONORNÝ MIXÉR
PONORNÝ MIXÉR BL210 swit ELDOM
- ideální pro aktivní osoby a osoby dbající o zdravou výživu
- kovová koncovka pro drcení
- ergonomický úchyt
- regulace rychlosti otáček
- funkce turbo
- funkce pulsního mixování
- jednoduché čištění
- výkon: 1000W
- EAN: 5908277384777
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| BL210_IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| bl210.tif | TIFF, 300 dpi | Stáhnout |
| Parametry elektryczne | |
|---|---|
| Prędkości obrotowe | 5 prędkości |
| Moc | 1000W |
| Czas przerwy przed ponownym użytkowaniem | 1 min. |
| Czas pracy ciągłej | max 1 min. |
| Napięcie zasilania | 230V ~ 50Hz |
| Ogólne | |
| EAN | 5908277384777 |
| Zdejmowana końcówka | TAK |
| Pojemnik | NIE |
| Dodatkowe akcesoria | NIE |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 42 x 6.5 x 6.5 cm |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Funkce | |
| Praca pulsacyjna | TAK |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| TURBO | TAK |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277384777 |
| Hmotnost netto | 1.10 kg |
| Hromadné balení | 27.50 x 26.50 x 46.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 9 |
| Balení | 8.50 x 8.50 x 43.50 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Příslušenství a díly
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu