BL75N SWIRL ELDOM Ponorný mixér
- ponorný mixovací nástavec
- 2 stupňová regulace
- funkce pulsního mixování
- jednoduché čištění
- příkon: 200W (230V~50Hz)
- EAN: 5908252477746
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| bl75n_eldom.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| bl75n_eldom_de.pdf | Bedienungsanleitung | Stáhnout |
| bl75n_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908252477746 |
| Zdejmowana końcówka | NIE |
| Pojemnik | NIE |
| Dodatkowe akcesoria | NIE |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 200W |
| Prędkości obrotowe | 2 prędkości |
| Funkce | |
| Praca pulsacyjna | TAK |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| TURBO | NIE |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908252477746 |
| Hmotnost netto | 0.72 kg |
| Hromadné balení | 41.00 x 23.50 x 30.50 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 12 |
| Balení | 7.00 x 7.00 x 39.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Příslušenství a díly
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu