BLV900W JEWEL Ponorný mixér
- Vysoká kvalita výrobků a služeb
- Maximální Power 550 W
- 5 stupňů regulovaných
- uvolnění tlačítka špička skartace
- Speciálně navržený nůž
- příkon: 550W
- EAN: 5908277382513
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| BLV900_jewel.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277382513 |
| Zdejmowana końcówka | TAK |
| Pojemnik | NIE |
| Dodatkowe akcesoria | NIE |
| Parametry elektryczne | |
| Prędkości obrotowe | 5 prędkości |
| Moc | 550W |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Funkce | |
| Praca pulsacyjna | TAK |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| TURBO | NIE |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277382513 |
| Hmotnost netto | 0.85 kg |
| Hromadné balení | 30.00 x 23.00 x 46.50 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 12 |
| Balení | 14.00 x 7.00 x 11.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu