BK3S ORI ELDOM STANDMIXER
STANDMIXER BK3S ori ELDOM
- 2 Geschwindigkeitsstufen
- Impulsbetrieb
- Edelstahlgehäuse
- Mixaufsatz aus Glass mit Fassungsvermögen von 1,5 l
- Überhitzungssicherung
- Deckel mit Nachfüllöffnung
- Ice-Crusher-Funktion
- Leistung: 500W
- EAN: 5908277384517
| Nazwa | Beschreibung | Datei |
|---|---|---|
| bk3s-im-new.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Herunterlade |
| bk3s-f1.tif | TIFF, 300 dpi | Herunterlade |
| bk3s-f2.tif | TIFF, 300 dpi | Herunterlade |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277384517 |
| BPA FREE | NIE |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 37.5 x 18 x 18 cm |
| Funktionen | |
| Ilość biegów | 2 |
| Praca pulsacyjna | TAK |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | TAK |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez dzbanka | TAK |
| Pokrywa z otworem | TAK |
| Miarka | NIE |
| Kruszenie lodu | TAK |
| Zakrętka z ustnikiem i zawieszką | NIE |
| Antypoślizgowe stopki | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Kapazität | 1,5 litra |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 500W |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| andere | |
| EAN-Code | 5908277384517 |
| Netto - Gewicht | 2.90 kg |
| Gesamtverpackung | 40.00 x 49.00 x 34.00 cm |
| Stückzahl in der Gesamtverpackung | 4 |
| Verpackung | 19.50 x 23.50 x 32.50 cm |
Die technische Spezifikation kann ohne Ankündigung geändert werden.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu