BL1000V SMOOF VAKUUMBLENDER
VAKUUMBLENDER BL1000V smoof ELDOM
- BPA free
- Vakuummixen oder traditionell
- 1,5 Liter Mixbehälter mit Messer
- 0,9 Liter Vakuumaufbewahrungsbehälter
- abnehmbares 6-armiges Edelstahlmesser
- 5 Arbeitsmodi: AUTO, Vakuum, Mixen, Mixen + Rühren, Reinigen
- stufenlose Geschwindigkeitsregulierung
- Pulsationsarbeit
- komfortable Nutzung
- Motordrehzahl: max. 24.000 U / min
- Leistung: 750W
- EAN: 5908277384784
| Nazwa | Beschreibung | Datei |
|---|---|---|
| bl1000v-im.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Herunterlade |
| bl1000v.tif | TIFF, 300 dpi | Herunterlade |
| Funktionen | |
|---|---|
| Ilość biegów | 5 trybów pracy: AUTO, próżnia, blendowanie, blendowanie + mieszanie, czyszczenie |
| Praca pulsacyjna | TAK |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | TAK |
| Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez dzbanka | TAK |
| Pokrywa z otworem | NIE |
| Miarka | NIE |
| Kruszenie lodu | TAK |
| Zakrętka z ustnikiem i zawieszką | NIE |
| Antypoślizgowe stopki | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Kapazität | kielich z nożem o pojemności 1.5l, pojemnik próżniowy do przechowywania o pojemności 0.9 l |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 750W |
| Ogólne | |
| EAN | 5908277384784 |
| BPA FREE | TAK |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 46 x 20.5 x 21 cm |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| andere | |
| EAN-Code | 5908277384784 |
| Netto - Gewicht | 4.50 kg |
| Gesamtverpackung | 28.00 x 28.00 x 66.50 cm |
| Stückzahl in der Gesamtverpackung | 1 |
| Verpackung | 26.00 x 26.50 x 64.00 cm |
Die technische Spezifikation kann ohne Ankündigung geändert werden.
Zubehör und Teile
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu