G35 MESH Бритва
Работа: от аккумулятора
Индикатор зарядки
2D SYSTEM - Количество бритвенных головок: 2
Триммер
в комплекте дополнительная головка
эргономичный корпус
| Nazwa | Описание | Файл |
|---|---|---|
| g35_eldom-manual-v2.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Скачать |
| g35_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Скачать |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277382049 |
| Ilość ostrzy w głowicy | 2 (2D SYSTEM) |
| Ergonomiczna obudowa | TAK |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 3W |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Функции | |
| Wskaźnik ładowania | TAK |
| Trymer | TAK |
| Możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą | NIE |
| Parametry logistyczne | |
| Pojemność opakowania zbiorczego | 24 |
| Wymiary opakowania zbiorczego (dł. x szer. x wys.) | 38.00 cm x 32.00 cm x 32.00 cm |
| Wymiary opakowania pojedyńczego (dł. x szer. x wys.) | 14.80 cm x 4.80 cm x 18.00 cm |
| Waga netto produktu | 0,16 kg |
| Остальные | |
| Код EAN | 5908277382049 |
| Вес нетто | 0.16 кг |
| Групповая упаковка | 38.00 x 32.00 x 32.00 cm |
| Кол-во штук в групповой упаковке | 24 |
| Упаковка | 14.80 x 4.80 x 18.00 cm |
Спецификация может измениться без предварительного уведомеления.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu