G47 FAST Бритва
Бритва G47 ELDOM
- Работает от сети и аккумулятора
- Индикатор зарядки
- Количество бритвенных головок: 3
- Триммер
- эргономичный корпус
- EAN: 5908277381912
| Nazwa | Описание | Файл |
|---|---|---|
| g47-im-v2.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Скачать |
| g47_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Скачать |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277381912 |
| Ilość ostrzy w głowicy | 3 |
| Ergonomiczna obudowa | TAK |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 15.7 x 6.5 x 7 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Zasilanie | akumulatorowo-sieciowe |
| Moc | 3W |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Функции | |
| Wskaźnik ładowania | TAK |
| Możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą | TAK |
| Trymer | TAK |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| prosta i wygodna obsługa | TAK |
| Parametry logistyczne | |
| Waga netto produktu | 0,23 kg |
| Wymiary opakowania zbiorczego (dł. x szer. x wys.) | 48.00 cm x 32.50 cm x 44.00 cm |
| Wymiary opakowania pojedyńczego (dł. x szer. x wys.) | 15.20 cm x 7.50 cm x 20.50 cm |
| Pojemność opakowania zbiorczego | 24 |
| Остальные | |
| Код EAN | 5908277381912 |
| Вес нетто | 0.23 кг |
| Групповая упаковка | 48.00 x 32.50 x 44.00 cm |
| Кол-во штук в групповой упаковке | 24 |
| Упаковка | 15.30 x 7.50 x 20.60 cm |
Спецификация может измениться без предварительного уведомеления.
Аксессуары и части
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu