G50 FIVE BRĄZOWY Бритва
- Работает от сети и аккумулятора
- индикатор зарядки и работы
- Количество бритвенных головок: 5
- Триммер
- эргономичный корпус
-
EAN (brown): 5908277383206
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277383206 |
| Ilość ostrzy w głowicy | 5 |
| Ergonomiczna obudowa | TAK |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 3W |
| Zasilanie | akumulatorowo-sieciowe |
| Gwarancja i serwis | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Функции | |
| Wskaźnik ładowania | TAK |
| Trymer | TAK |
| Możliwość mycia głowicy pod bieżącą wodą | TAK |
| Parametry logistyczne | |
| Waga netto produktu | 0,25 kg |
| Wymiary opakowania pojedyńczego (dł. x szer. x wys.) | 15,7 cm x 10,2 cm x 21,2 |
| Остальные | |
| Код EAN | 5908277383206 |
| Вес нетто | 0.25 кг |
| Групповая упаковка | 50.20 x 43.00 x 45.50 cm |
| Кол-во штук в групповой упаковке | 24 |
| Упаковка | 15.80 x 10.30 x 21.20 cm |
Спецификация может измениться без предварительного уведомеления.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu