MG10N CROPER ELEKTRICKÝ ZASTŘIHOVAČ VLASŮ
• keramické ostrí
• napájení akumulátorové/síťové
• nabíjení 8 hodin
• ukazatel dobití akumulátoru
• světelná kontrolka
• snadné čištění
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| mg10n_eldom.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| mg10n_eldom.tif | TIFF, 300dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908252477104 |
| Ceramiczne ostrza | TAK |
| Trymer w zestawie | NIE |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 17.4 x 4.3 x 4.5 cm |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 3W |
| Zasilanie | akumulatorowo-sieciowe |
| Funkce | |
| Ładowanie | 8 godzin |
| Lampka kontrolna | TAK |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| Nasadki fryzjerskie | TAK - 4szt. |
| regulacja strzyżenia | TAK |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908252477104 |
| Hmotnost netto | 0.33 kg |
| Hromadné balení | 57.00 x 33.00 x 45.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 20 |
| Balení | 27.90 x 21.00 x 6.20 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Příslušenství a díly
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu