ZMG11 JAGER STŘÍHACÍ STROJEK a ZASTŘIHOVAČ
STŘÍHACÍ STROJEK a ZASTŘIHOVAČ ZMG11 jager ELDOM
![]()
STŘÍHACÍ STROJEK
- ostří z ušlechtilé oceli
- napájení akumulátor-síť
- ergonomický tvar
- teleskopická násada
- snadné čištění
- světelná kontrolka
- výkon: 3W
ZASTŘIHOVAČ
- jednoduchá obsluha
- napájení: 1 baterie (není součástí dodávky)
- zajišťuje důkladné a bezpečné odstraňování vlasů z nosu
- kompaktní rozměry a ergonomický tvar
- násada zabezpečující ostří
- možnost ustavení ve svislé pozici
- EAN: 5908277382735
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| zmg11_eldom.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| zmg11_eldom.tif | Stáhnout | |
| zmg11_karta katalogowa.pdf | Karta katalogowa | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| Ceramiczne ostrza | NIE |
| EAN | 5908277382735 |
| Ostrza ze stali szlachetnej | TAK |
| Trymer w zestawie | TAK |
| Parametry elektryczne | |
| Zasilanie | akumulatorowo-sieciowe |
| Moc | 3W |
| Funkce | |
| Ładowanie | 8 godzin |
| Lampka kontrolna | TAK |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| Nasadki fryzjerskie | NIE |
| regulacja strzyżenia | TAK |
| Parametry logistyczne | |
| Waga netto produktu | 0,34 kg |
| Wymiary opakowania pojedyńczego (dł. x szer. x wys.) | 20,4 cm x 6,4 cm x 23 cm |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277382735 |
| Hmotnost netto | 0.34 kg |
| Hromadné balení | 42.00 x 41.00 x 48.50 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 24 |
| Balení | 20.40 x 6.40 x 23.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu