MG100S CLIPP ELDOM ZASTŘIHOVAČ VLASŮ
ZASTŘIHOVAČ VLASŮ MG100S CLIPP ELDOM
- Vysoce kvalitní keramické ostrí umožnující 25 ruzných délek pristrihování
- 5-ti stupnová regulace ostrí + 4 distancní nástavce od 0,8mm do 12mm
- Odnímatelná hlavice usnadnující cištení
- Ocelový ergonomický korpus
- Vysoce výkonný motor
- Akumulátorové i sítové napájení
- Rychlé nabíjení, dlouhý cas práce
- Efektivní Li-Ionový akumulátor 3,7V 2000mAh
- EAN: 5908277385033
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| mg100-IM.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| mg100g.tif | TIFF, 300dpi - kolor: grafitowy | Stáhnout |
| mg100s.tif | TIFF, 300dpi - kolor: srebrny | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277385033 |
| Ceramiczne ostrza | TAK |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 4.2 x 18.5 x 4.5 cm |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | autoryzowane punkty serwisowe |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Parametry elektryczne | |
| Zasilanie | Akumulator: litowo-jonowy 3,7V 2000mAh |
| Funkce | |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| Ładowanie | około 4 godzin |
| regulacja strzyżenia | 25 ustawień długości strzyżenia, 5-cio stopniowa regulacja ostrza + 4 nasadki dystansowe od 0,8 mm do 12 mm |
| Lampka kontrolna | TAK |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277385033 |
| Hmotnost netto | 0.38 kg |
| Hromadné balení | 30.00 x 38.50 x 44.50 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 12 |
| Balení | 6.30 x 28.00 x 21.50 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu