TB100 ZASTŘIHOVAČ
ZASTŘIHOVAČ TB100 ELDOM
- bezbolestné odstranění chloupků
- přesný systém ostří
- vhodný pro všechny typy pleti
- LED dioda usnadňující přesné odstranění chloupků
- pohodlné použití a skladování
- snadno se čistí
- napájení: 1x AAA baterie (není součástí balení)
- EAN: 5908277385514
| Nazwa | Popis | Soubor |
|---|---|---|
| tb100-manual.pdf | Instrukcja obsługi / Instruction Manual (multilingual) | Stáhnout |
| TB100-f1.tif | TIFF, 300 dpi | Stáhnout |
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277385514 |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 12,6 x 2,1 x 1,9 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Zasilanie | bateria 1x AAA (nie wchodzi w skład zestawu) |
| Funkce | |
| Łatwość czyszczenia | TAK |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | centralny |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Ostatní | |
| Kód EAN | 5908277385514 |
| Hmotnost netto | 0.05 kg |
| Hromadné balení | 28.00 x 37.00 x 22.00 cm |
| Počet kusů v hromadném balení | 40 |
| Balení | 19.00 x 9.00 x 3.00 cm |
Technická specifikace může doznat změny bez dřívějšího oznámení.
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu