PJ1200AC CZERWONA Perfect juicer
Perfect juicer PJ1200AC vitale rot ELDOM
- BPA Free
- zuverlässigerer, langsamlaufender AC-Induktionsmotor (58 Umdrehungen je Minute)
- im Set drei Filter aus nichtrostendem Stahl
- Niedriger Energieverbrauch: 240W
- Saftbehälter mit einer Filterschale
- Abfallbehälter mit einem
- rutschfeste Füße
- Leistung: 240W
- EAN: 5908277384623
| Ogólne | |
|---|---|
| EAN | 5908277384623 |
| Seria | Perfect |
| BPA FREE | TAK |
| Filtry (sita) | 3szt: A - filtr z małymi oczkami - rzadki sok ; B - filtr z dużymi oczkami - gęsty sok ; C - filtr do mrożonych owoców |
| Zestaw do tofu | NIE |
| Wymiary produktu (Wysokość x Głębokość x Szerokość) | 48.0 x 22.5 x 26.5 cm |
| Parametry elektryczne | |
| Moc | 240 W |
| Dwa kierunki pracy silnika | TAK |
| Silnik | indukcyjny AC |
| Prędkość obrotowa | 58 [obr./min] |
| Gwarancja i serwis | |
| Serwis | Door-to-door |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące ( 5lat na silnik) |
| Funktionen | |
| Cicha praca | TAK |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | TAK |
| Parametry fizyczne | |
| Szeroki otwór wlotowy | TAK [76mm] |
| Pojemność pojemnika na odpadki | 1 litr |
| Pojemność pojemnika na sok | 1 litr |
| andere | |
| EAN-Code | 5908277384623 |
| Netto - Gewicht | 7.20 kg |
| Gesamtverpackung | 32.00 x 35.50 x 39.00 cm |
| Stückzahl in der Gesamtverpackung | 1 |
| Verpackung | 32.00 x 35.50 x 39.00 cm |
Die technische Spezifikation kann ohne Ankündigung geändert werden.
Zubehör und Teile
Dystrybutorzy ELDOM
Promis Sp.z.o.o
Jana III Sobieskiego 14
40-082 Katowice
tel: +48 32 2068411
fax: +48 322539872
promis@eldom.eu